Jūs Iesniegts Lietderība patenta pieteikuma Yourself (Pro Se Izgudrotājs) – Tagad Kas?

Tātad jūs esat gatavs savu lietderība patenta pieteikumu, lai ietaupītu naudu. Vienlaikus ņemot laiku un pūles, lai darīt, ir apsveicama, jums tiešām ir nepieciešams, lai jūsu komunālo patenta pieteikumu izskatīšanai pieredzējis patentpilnvaroto (jo īpaši prasības) kad saņemat pirmo Office rīcību no ASV. Patentu valde, lai pārliecinātos, ka jūsu pieteikums pareizi aptver savu izgudrojumu. Jums būs nepieciešama arī viņa / viņas profesionālu palīdzību, atbildot uz Patentu valdē.

Tas aizņem aptuveni 2-3 gadi patentpilnvaroto jāapmāca (ar ikdienas uzraudzībā pieredzējušu patentu pilnvarotā) lai pienācīgi sagatavotos lietderība patenta pieteikumu un sodītu to caur Patentu biroja patentu. Piemēram, pats izgudrotājs nav iespējams cerēt to izdarīt pareizi pirmo reizi! Nauda tiks tērēti.

Paturiet prātā trīs principus…

1. seguma izsniegtās patenta plašums ir tas, ko skaita… nav fakts, kam patenta. Tas ir tāpēc jums palielināt ierīču skaitu, kas pārkāpj jūsu patentu (saņemt savu pienācīgo patentu segumu jūsu izgudrojuma).

2. Izsniegtas patenta izpildāmību arī skaitās, lai jūs varētu īstenot šīs tiesības.

3. Saglabājiet jūsu izgudrojums KONFIDENCIĀLI (Jūs varat izmantot konfidencialitātes līgumu, ja to pareizi izmanto, kas ir atsevišķs priekšmets) kamēr jūs konsultēties ar patentpilnvaroto par to, kuras valstis visā pasaulē, kur jūs vēlaties saņemt patentaizsardzību. Tas ir dārgi, lai saņemtu patentu, un jūs varētu teikt, lai sevi “Es tikai vēlos / varat atļauties patentaizsardzību dzimtenē”… bet paturiet prātā, ka dažas starptautisks uzņēmums varētu nākt pie jums vēlāk vēlas patentēt daudzās valstīs!

Saglabātu savas tiesības saņemt patentus ārvalstīs… konsultēties ar patentu attorney! Ņemiet vērā, ka, saglabājot jūsu izgudrojums konfidencialitāti ietilpst nevis liekot savu izgudrojumu INTERNETĀ.

Arī, Ievērojiet, ka varat pārdot savu izgudrojumu pirms jūsu patentu jautājumiem… vienkārši būt pārliecināti par jūsu mārketinga aktivitātēm atzari pirms laika, iepazīstoties ar patentu attorney, kā es ierosināts iepriekš!

Šis ieraksts bija izvietoti Uncategorized. Grāmatzīme Permalink.

Atstāj atbildi