Czy masz Zniechęcony o twoje pieniądze prowadząc od swojego wynalazku?

Spójrzmy prawdzie w oczy… rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej jest trudne! I zostały uruchomione InventionPatenting.com od 1999 pomocy niezależnych wynalazców ochrony i zarabiać pieniądze z ich nowych pomysłów produktów… wszystko za rozsądną cenę. Brzmi to jak proste i wykonalne koncepcji biznesowej prawo… zwłaszcza, gdy tak wiele firm marketingowych wynalazku zostały przy nienależnej korzyści nowych wynalazców lat?

Dobrze, Nowa firma nie “zdejmować” na własną rękę po prostu poprzez stworzenie strony internetowej (co dowiedziałem się po ustawieniu go w późnych 1999). To zajmuje dużo pracy opartej na wiedzy i ciężko! Nawet teraz, dowiedziawszy się, jak promować moją stronę internetową, jest nadal często zniechęca.

Chodzi mi o to, że wytrwałość jest kluczem. Jeśli masz pomysł produktu, który nie okazał się sukcesem marketingu, ponownie ocenić produkt. Czy to naprawdę tak dobra, jak myślisz, że jest? Wielu wynalazców “zakochać się” z ich nowego pomysłu produktu nie zważając na rzeczywistość sytuacji. Zapytaj potencjalnych klientów do korzystania i oceniać swój produkt. Czy ich opinie dopasować swoje myśli na temat produktu? Jeśli nie, konkretnie dowiedzieć się, dlaczego. Zapytaj ich, czy będą kupować produktu, jeśli widzieli go na półkach sklepowych. Jaka jest cena, którą są gotowi za to zapłacić ze względu na jego zalety (i prawdopodobnie pewne wady – większość rzeczy w życiu są trade-off) przez konkurencyjnych produktów.

Mam nadzieję, że to daje pewien wgląd… i odnowionej inspiracji. Więcej przyjść!

Add to Technorati Favorites

zarabiać rozpoczęcia nowej inventionpatenting.com biznesu niezależnych wynalazców Nowe pomysły na produkty koncepcje biznesowe wynalazek firmy marketingowe promowanie stron internetowych, nowe pomysły produktów oceniać produkty Zalety produktu konkurencyjne produkty odnowione inspiracji

One thought on “Czy masz Zniechęcony o twoje pieniądze prowadząc od swojego wynalazku?
  1. Pingback: Clarence

Pozostaw odpowiedź