Nie licz kliknięcia zanim wykluje!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

Czy masz stronę internetową promującą swój nowy pomysł produktu? To może być świetny sposób na promocję produktów. Jednak, istnieje wiele pułapek w ten sposób naiwnie.

Na przykład, Byłem spędzeniu tysięcy dolarów na pay-per-click wyszukiwarek w ciągu kilku ostatnich lat do promowania mojej strony. Otrzymałem wiele click-through, ale koszty te znacznie przewyższały wszelkich zysków osiągniętych z kliknięć.

Ostatnio czytałem, że relacje liczyć, nie CLICKS! Pomyślałem sobie, duh! Dlaczego nie prawidłowo obserwacji z wszystkich ludzi, którzy kliknęli i podpisał się na pobranie mojego wolnego niezależnego wynalazcy Kit? To wydaje się takie proste, teraz.

Dobrze, dlatego jestem teraz blogów regularnie wysyłając te click-through do ustanowienia relacji z nimi! Większość prawdopodobnie nigdy nie kupować żadnych produktów ani usług ode mnie, ale te co będzie warto (finansowego punktu widzenia).

Bez względu na, I nie dostać się do placówki wyłącznie do zarabiania pieniędzy (chociaż to pomaga, aby zapłacić rachunki), ale pomóc ludziom. Mam nadzieję, że ci ludzie, którzy nigdy nie stali się klienci są wspierane przez wolnej informacji, jakie otrzymujemy od mojej stronie.

Dobrze, Mam nadzieję, że kontynuacja na przewodach, w tym płatnych kliknięć, że masz… są one warte persuing budować te relacje i trochę skończyć jako przyjaźni.

Pamiętaj, aby w pewnym stopniu bodziec (, która pomaga ludziom) przechwytywać informacje kontaktowe… zazwyczaj co najmniej imię i e-mail… więc można śledzić. Należy także pamiętać, że ludzie są zalewani wiadomości te dni. Większość ludzi wyrzucić 9 z 10 maile uzyskiwanych… więc upewnij się, że e-maile oferuje wartość dla odbiorców (i.e. Dostarczamy wiedzę lub produkt wart spędzania czasu coraz trudniej otworzyć się i patrząc na).

W następnych artykułach będę pisać więcej wskazówek na temat alternatyw Email obserwacji. Stay tuned!

Pogadamy wkrótce… pamiętam z obserwacji i budowania tych relacji!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Pozostaw odpowiedź