Frantic Wynalazcy Szukam!

Czy typowy wynalazca newbie… szalony, aby zacząć zarabiać na swojej nowej koncepcji produktu, ale nie mając pojęcia, co robić?

Nie martw się, większość ludzi uważa tak samo jak ty, kiedy rozpocznie się. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest do złożenia wniosku patentowego, aby zablokować swoje prawa do wynalazku. Możesz złożyć wstępny wniosek patentowy, aby zablokować “patent” przez rok. Nie można wydać jak patent, ale patent narzędzie może być oparte na nim, jeśli złożone podczas jednego patentu okresu czasu może i zachować swoją datę zgłoszenia.

Zgłoszenie patentowe narzędzie może wydać jak patent po przejściu przez proces badania w USA. Urząd Patentowy. Zdolność patentową, swój “pomysł” muszą nowy i nieoczywisty. Zazwyczaj, przed złożeniem wniosku patentowego użytkowego, search patent jest prowadzona, czy wynalazca powinien inwestować pieniądze złożyć jeden. Tymczasowe zgłoszenie patentowe jest bardzo kosztowne, a tym samym mniej wyszukiwania patent opcjonalnie, choć doradzał jeśli inna inwestycja ma być zrobione, aby wnieść produktu na rynek.

Kiedy już zablokowany w oczekiwaniu na zgłoszenia patentowego jednego lub drugiego rodzaju zgłoszenia patentowego, można rozwiązać kwestii zbywalności i licencjonowania, które omówię w późniejszym terminie.

Możesz zapisać się do tymczasowego lub narzędzie zgłoszenia patentowego na:

http://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

Możesz zobaczyć więcej informacji o tymczasowych wniosków patentowych na:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

Z poważaniem

Brian Rayve

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.
One thought on “Frantic Wynalazcy Szukam!
  1. Hi I have had 5 wynalazki, 4 have since been on the market. You snooze, You lose. The 5 Th. has never been marketed but i do not know how to make it work.I also have 2 new ideas and have never been marketed. One is a problem that most women would love to be solved. The other is a self regulating wind generator, which i do know how to make work but what do i do with all this information. I would like to sell the ideas based on cash and a percentage.
    Nie z,No cost.Thank za twój czas.
    Szczerze
    Clifford Jewison

Pozostaw odpowiedź