Jedne z najlepszych wynalazków te opracowane w pracy!

Ludzie przychodzą z nowymi pomysłami każdego dnia myślą zrewolucjonizuje świat i uczynić im mnóstwo pieniędzy. Większość z tych pomysłów są pomyślane, obserwując ludzi, robić rzeczy w życiu codziennym. Chociaż nie chcę zniechęcać nikogo od po swoje marzenia realizuje takie pomysły, jedne z najlepszych wynalazków widziałem zostały opracowane, aby pomóc ludziom robić swoje codzienne zadania.

Na przykład, kilka lat temu miałem klienta, który opracował nowy typ klucza za to określoną pracę przy naprawie samochodów. Podczas gdy jego klucz miał narzędzia (była przydatna do robienia czegoś) i był nowy, U.S. Urząd Patentowy (USPTO) nie może być przekonany, że klucz był nieoczywisty lepsze od poprzednich kluczy sztuki. Powiedziałem mu to prawdopodobnie wynik po wykonaniu Szukaj patent, ale czuł, że warto spróbować (i klucze mogą być oznaczone “Patent” natomiast patent narzędzie złożyłem dla niego faktycznie toczy się przed USPTO).

Dlaczego te pomysły często lepsze niż te stworzone przez obserwację?

Dobrze, po pierwsze, jesteś zaznajomiony z problemów występujących w pracy… czy to pracownik fabryki próbując podnieść i położenie blachy do tłoczenia w prasie, Nowa matka lub ojciec próbuje pozbyć tych “paskudny” brudne pieluchy podczas gdy co najmniej utrzymanie niektórych z jej godności, lub nawet dziecko na jego lub jej “praca” stara się jeździć na deskorolce w dół schodów szyny.

Po drugie, że włożyłeś dużo myśli do staramy się swoją pracę lub bezpieczniejsze. Ci sprostać wyzwaniu każdego dnia i musi “sobie z tym poradzić”! Masz istotną rolę w rozwiązywaniu problemu. Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy starają się zwrócić uwagę na numer jeden. Jeśli możemy oszczędzać energię… dlaczego nie zrobić. Ponadto, my oczywiście nie chcemy zranić wykonujemy naszą pracę.

W końcu, istnieje prawdopodobieństwo tysiące… prawdopodobnie miliony ludzi na całym świecie, którzy wykonują tę samą pracę, co robisz. Jest gotowy do rynku “pochłaniają” Twój nowy pomysł w okamgnieniu! Wszyscy mają ten sam problem TY TYLKO SOLVED! Dostać patent na swój pomysł, gdy chcesz kontrolować wykorzystanie idei i jesteś w fotelu kierowcy!

Uwaga. Bądź pewien, że jeśli pracujesz dla firmy lub zrobić “freelance” pracować dla innych, że trzeba się z lokalnym prawnikiem sprawdzić każdą umowę o pracę można podpisane i poinformować Cię o wszelkich obowiązujących praw państwowych, które mają zastosowanie. To dlatego, że prawo stanowe lub Twój zatrudnienia lub innej umowy podpisałeś mogą dyktować, że pracodawca lub klient posiada niezależny pomysł (i wszelkie jego prawa patentowe) Państwo opracowane na lub odnoszących się do swojej pracy, a nie masz. Bądź bezpieczny i to sprawdzić!

Również, pamiętać, że nie mogą być negatywne konsekwencje w uzyskaniu krajowych (USA) oraz patenty zagraniczne, jeśli zdecydujesz się zbudować i wykorzystać swój pomysł (lub metoda) w pracy. Przedtem, porozmawiać z doświadczonym rzecznika patentowego!

Chcesz sprawdzić, czy Twój pomysł jest patentową? Kliknij na link poniżej:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Chcą zablokować w patent na swój wynalazek lub nowy pomysł produktu? Kliknij na link poniżej:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Z poważaniem,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

wynalazki opracowany w pracy nowe pomysły pomysły zrewolucjonizować świat zarabiać Szukaj patent użyteczność przydatne do robienia czegoś u.s. Urząd Patentowy nieoczywisty poprawa patent problemy patentowe użyteczności aplikacji na pracę uczynić pracę łatwiejszą uczynić zadanie bezpieczniejsze rozwiązanie problemu zraniony robi praca dostać pracę patentu dla firmy miejscowego adwokata umowy o pracę obowiązujące przepisy państwowe prawo stanowe umowa o pracę pracodawca prawa patentowe opracowany w pracy opracowanego w odniesieniu do zadania domowego patenty patenty zagraniczne rzecznik patentowy patent Produkt nowy pomysł

Pozostaw odpowiedź