Jesteś Filed wniosku patentowego Utility Yourself (Pro Se Inventor) – Co teraz?

Więc jesteś przygotowany własny wniosek patentowy narzędzie, aby zaoszczędzić pieniądze. Podczas poświęcenie czasu i wysiłku, aby to zrobić, jest godna uznania, naprawdę trzeba mieć swój wniosek patentowy narzędzie weryfikacji przez doświadczonego rzecznika patentowego (szczególności roszczenia) kiedy otrzymasz First Action Office z USA. Urząd Patentowy, aby upewnić się aplikacja prawidłowo obejmuje swój wynalazek. Potrzebny będzie również jego / jej profesjonalnej pomocy w reagowaniu w Urzędzie Patentowym.

To trwa około 2-3 roku do rzecznika patentowego w celu kształcenia (pod codzienną opieką doświadczonego rzecznika patentowego) do właściwego przygotowania wniosku patentowego użytkowego i ścigać go przez Urząd Patentowy patentu. Wynalazca, takich jak ty nie może mieć nadzieję, aby zrobić to poprawnie za pierwszym razem! Pieniądze będą dobrze wydane.

Pamiętaj, trzy zasady…

1. szerokość pokrycia wydanej patentu jest to, co się liczy… nie fakt o patent. Jest to więc zwiększyć liczbę urządzeń, które naruszają patent swoją (uzyskać należne ochrony patentowej swojego wynalazku).

2. Wykonalność wydanej patentu również liczy więc można wyegzekwować te prawa.

3. Staraj się wynalazek POUFNE (można wykorzystać umowę o poufności, jeśli są prawidłowo stosowane, która jest odrębna) aż skonsultować się z rzecznikiem patentowym, o których krajów na świecie, w którym chcesz, aby uzyskać ochronę patentową. To jest drogie, aby uzyskać patenty i można powiedzieć do siebie “Chcę tylko / stać ochronę patentową w moim kraju”… ale należy pamiętać, że niektóre międzynarodowe przedsiębiorstwo może przyjść do ciebie później chce opatentować go w wielu krajach!

Zachować swoje prawa, aby uzyskać patenty w obcych krajach… zasięgnąć porady rzecznika patentowego! Należy pamiętać, że utrzymując wynalazek poufne obejmuje nie wprowadza swój wynalazek W INTERNECIE.

Również, note that you CAN MARKET your invention before your patent issuesjust be sure of the ramifications of your marketing activities ahead of time by consulting a patent attorney as I suggested above!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Pozostaw odpowiedź