Ste odradiť o vašom zarábaní peňazí z vášho vynálezu?

Umožňuje čeliť… začatie nového podnikania je tvrdá! Bol som beží InventionPatenting.com od 1999 pomoci nezávislých vynálezcov chrániť a zarábať peniaze z ich nových produktov nápady… to všetko za rozumnú cenu. Znie to ako jednoduché a funkčné obchodný koncept P… obzvlášť keď tak veľa firiem vynález marketing boli pri neoprávnené výhody nových vynálezcov rokov?

Dobre, nový podnik nemá “vzlietnuť” na jeho vlastnú jednoducho vytvorením webovej stránky (ktoré som sa naučil po jej zriadení v neskorej 1999). To si vyžaduje veľa znalostí a tvrdej práce! Dokonca aj teraz, ktoré sa naučil, ako podporiť svoje webové stránky, to je ešte často odrádzajú.

Môj názor je, že vytrvalosť je kľúčom. Ak máte nový produkt myšlienku, že nepreukázala, marketingový úspech, prehodnotiť svoj výrobok. Je to naozaj tak dobré, ako si myslíte, že je? Mnoho vynálezcov “zamilovať” s ich nového produktu nápad nedbajúca na realite. Opýtajte sa potenciálni zákazníci využiť a zhodnotiť svoj výrobok. Má ich spätná väzba Vasich myšlienky o vašom produkte? Ak tomu tak nie je, konkrétne zistiť, prečo. Opýtajte sa ich, či by nákup produktu v prípade, že to videl na pultoch obchodov. Akú cenu by boli ochotní za ňu zaplatiť, rovnako jeho výhody (a pravdepodobne niektoré nevýhody – väčšina vecí v živote je trade-off) nad konkurenčnými produktmi.

Dúfam, že to vám dáva určitú predstavu… a obnovenej Inšpirácia. Viac prísť!

Add to Technorati Favorites

, ako zarobiť peniaze začína nový obchodný inventionpatenting.com nezávislé vynálezcovia nové produktové nápady podnikovej koncepcie spoločnosti vynález marketing podpora webových stránok nové produktové nápady hodnotiť produkty Výhody výrobku konkurencieschopné výrobky obnovená inšpirácie

One thought on “Ste odradiť o vašom zarábaní peňazí z vášho vynálezu?
  1. Pingback: Clarence

Required