Nepočítajte kliknutí skôr, než oni vymyslia!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

Máte webové stránky propagujúce nový produkt nápad? To môže byť skvelý spôsob, ako propagovať výrobky. Však, Existuje mnoho úskalí, na tom tak naivne.

Napríklad, Bol som strávil tisíce dolárov na pay-per-click vyhľadávače v priebehu posledných niekoľkých rokov na podporu mojej stránky. Dostal som veľa Click-priechodky, ale tieto náklady boli zďaleka prepravujú žiadne zisky vyrobené z preklikov.

Nedávno som čítal, že VZŤAHY počítať, nie klikne! Myslel som, že som si duh! Prečo nemôžem správne postupovať-up so všetkými ľuďmi, ktorí klikli na a podpísal-up na stiahnutie svoj voľný nezávislý vynálezca tieto Kit? Zdá sa, že tak jednoduché teraz.

Dobre, že je dôvod, prečo som teraz blogov pravidelne a e-mailom tie kliknite na tlačidlo-priechodky nadviazať vzťahy s nimi! Most bude pravdepodobne nikdy kupovať žiadne produkty alebo služby odo mňa, ale tie, ktoré budú stáť za to (finančne hovoriť).

Bez ohľadu na to, Nechcel som sa dostať do podniku iba zarobiť peniaze (hoci to pomáha platiť účty), ale pomôcť ľuďom. Dúfam, že tí ľudia, ktorí sa nikdy nestanú zákazníci sú pomáhal bezplatné informácie sa dostanú z mojej webovej stránky.

Dobre, Dúfam, že sa budete riadiť-up na vedenie, vrátane platených preklikov, že dostanete… že sa oplatí persuing budovať tieto vzťahy a niektoré skončili ako priateľstvo.

Nezabudnite, že ponúka nejakú motiváciu (, Ktorá pomáha ľuďom) zachytiť kontaktné informácie… zvyčajne aspoň meno a e-mail… takže môžete sledovať. Tiež majte na pamäti, že ľudia sú zaplavené s e-maily v týchto dňoch. Väčšina ľudí vyhodiť 9 z 10 e-maily, ktoré dostávajú… takže sa uistite, vaše e-maily ponúkajú hodnotu k príjemcom (IU. poskytnúť niektoré poznatky alebo výrobku v hodnote trávia stále viac nedostatkové čas otvoriť a pri pohľade na).

V budúcnosti články budem písať viac tipov o alternatívach na e-mailovej sledovanie. Zostaňte naladení!

Porozprávajte sa s vami zase čoskoro… Nezabudnite sledovať a budovať tieto vzťahy!

Tento záznam bol zaslaný v Nezaradené. Pridať do obľúbených permalink.

Required