Frantic Vynálezcovia Hľadáme!

Ste typický nováčik vynálezca… šialený začať zarábať peniaze z vášho nového produktu nápad, ale nemá potuchy, čo robiť?

Nebojte sa, väčšina ľudí cíti rovnako ako vy, keď začínajú. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je podať patentovú prihlášku uzamknúť vo vašich zákonných práv k vašej vynálezu. Môžete podať dočasné patentovú prihlášku zamknúť v “patent” po dobu jedného roka. To nemôže vydať ako patent, ale nástroj patentová prihláška môže byť založené na tom, ak podaná v priebehu jednoročnej k patentovanie obdobie a môže udržať svoju dátum podania.

Nástroj patentová prihláška môže vydať ako patent potom, čo šiel cez skúškové procesu na USA. Patent Office. Ak chcete byť patentovateľné, váš “idea” musia byť nové a non-zrejmé. Zvyčajne, pred podaním patentovej prihlášky úžitkového, patent vyhľadávanie sa vykonáva, či vynálezca by mal investovať peniaze do súboru jeden. Dočasné patentová prihláška je oveľa menej nákladné, a tak patent vyhľadávania je voliteľná, keď odporúča, ak ostatné investície bude potrebné urobiť, aby sa výrobok na trh.

Potom, čo ste zavretý v patentovom riadení podania jednej alebo na iný typ patentové prihlášky, môžete riešiť obchodovateľnosti a licenčné problémy, ktoré sa budem zaoberať neskôr.

Môžete sa zaregistrovať na predbežné alebo utility patentovej prihlášky na:

http://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

You can see more information about provisional patent applications at:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

S pozdravom

Brian Rayve

Tento záznam bol zaslaný v Nezaradené. Pridať do obľúbených permalink.
One thought on “Frantic Vynálezcovia Hľadáme!
  1. Hi I have had 5 vynálezy, 4 have since been on the market. You snooze, You lose. The 5 Th. has never been marketed but i do not know how to make it work.I also have 2 new ideas and have never been marketed. One is a problem that most women would love to be solved. The other is a self regulating wind generator, ktoré ja viem, ako sa robí prácu, ale čo mám robiť so všetkými tými informáciami. Chcel by som predať myšlienky založené na peniazoch a percento.
    Žiadny predaj,Nie cost.Thank vám za váš čas.
    Úprimne
    Clifford Jewison

Required