Niektoré z najlepších vynálezov, ktoré boli vyvinuté na Job!

People come up with new ideas every day they think will revolutionize the world and make them tons of money. Most of these ideas are conceived by watching people do things during their everyday lives. While I do not want to discourage anybody from following their dreams pursuing such ideas, niektoré z najlepších vynálezov, ktoré som videl boli vyvinuté s cieľom pomôcť ľuďom robiť ich každodennú prácu.

Napríklad, Pred niekoľkými rokmi som mal klienta, ktorý vyvinula nový typ kľúča pre to konkrétnu prácu pri opravách automobilov. Zatiaľ čo jeho kľúč mal nástroj (bola užitočná pre niečo) a bol nový, U.S. Patent Office (USPTO) nemôže byť presvedčený o tom, že kľúč je non-zrejmé zlepšenie oproti doterajšiemu stavu techniky kľúče. Som mu povedal, že to bol pravdepodobne výsledkom po tom patent vyhľadávania, ale cítil, že to stojí za to vyskúšať (a kľúče môžu byť označené “Patent Pending” zatiaľ čo nástroj patentová prihláška podaná som pre neho bola skutočne prejednávaná pred USPTO).

Prečo sú tieto myšlienky často lepšie, než počala pozorovaním?

Dobre, za prvé, ste dôverne oboznámený s problémami s ktorými sa stretnete v práci… či už je to továrenský robotník sa snaží zdvihnúť a umiestnenie plechov pre lisovanie v tlači, nový otec alebo matka sa snaží zbaviť tých “nepríjemný” špinavé plienky a pritom aspoň udržať niektoré jej dôstojnosti, alebo dokonca dieťa na jeho alebo jej “práca” snaží sa jazdiť na skateboarde po schodiskové zábradlie.

Za druhé, ste dal veľa myslel, že do snaží, aby sa vaša práca jednoduchšia a bezpečnejšia. Môžete čeliť výzvam každý deň a musí byť “sa s tým vysporiadať”! Tie majú veľký záujem na riešení problému. Umožňuje čeliť, sa všetci snažíme dávať pozor na číslo jedna. Ak sa nám podarí ušetriť energiu… prečo to neurobiť tak. Okrem toho, my samozrejme nechceme ublížiť robí svoju prácu.

Konečne, Je pravdepodobné, že tisíce… pravdepodobne milióny ľudí po celom svete, ktorí robia rovnakú prácu, čo robíte. Toto je trh pripravený “spolykat” váš nový nápad tlkot srdca! Tí všetci majú rovnaký problém, ktorý ste práve vyriešený! Získate patent na svoje myšlienky, kde chcete kontrolovať používanie nápad a ste v sedadle vodiča!

Slovo opatrne. Uistite sa, že ak budete pracovať pre spoločnosť alebo robiť “nezávislý” pracovať pre ostatných, že máte miestny právnik skontrolovať akejkoľvek pracovnú zmluvu ste sa prihlásili, a informovať vás o všetkých platných štátnych zákonov, ktoré sa vzťahujú. To je preto, že právo štátu alebo vaše pracovné alebo iné zmluvy ste podpísali môže diktovať, že váš zamestnávateľ, alebo na voľnej nohe zákazník vlastnú predstavu (a akékoľvek patentových práv k nim) ste vytvorili alebo vzťahujúce sa k vašej práci, skôr než. Byť v bezpečí a pozrieť sa na to!

Tiež, si uvedomiť, že tam môže byť nepriaznivé následky pri získavaní domácich (USA) a zahraničné patenty ak sa rozhodnete stavať a využívať svoje myšlienky (alebo metóda) pri práci. Pred tým, porozprávať so skúseným patentového zástupcu!

Chcete zistiť, či váš nápad je patentovateľné? Kliknite na odkaz nižšie:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Chcete zamknúť v patente čaká na svoj vynález nového produktu alebo nápad? Kliknite na odkaz nižšie:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

S pozdravom,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

vynálezy vyvinutý na prácu nové nápady nápady prevrat vo svete , ako zarobiť peniaze patent vyhľadávania užitočnosť užitočné pre niečo u.s. patentová kancelária Nezřejmý zlepšenie patent úžitkovej problémy patentovej prihlášky v práci, aby práca jednoduchšie robiť prácu bezpečnejšie riešenie problému zraní robí prácu získať patentovú prácu pre spoločnosť miestneho advokáta v pracovnej zmluve štátne zákony štátne právo Pracovná zmluva zamestnávateľ patentových práv vyvinutý na prácu vyvinuté týkajúce sa svojich pracovných domácich patentov zahraničné patenty patentový zástupca patent výrobková myšlienka za

Required