Môžete Súbor nástroj, patentové prihlášky Yourself (Ak Inventor Pre) – Čo teraz?

Takže ste pripravení svoj vlastný nástroj patentovej prihlášky, ako ušetriť peniaze. Pričom čas a úsilie, aby tak urobili, je chvályhodné,, naozaj potrebujete mať úžitkovú patentovú prihlášku preskúmať skúseného patentového zástupcu (najmä nároky) keď obdržíte prvú kancelársku akcie z USA. Patentový úrad, aby vaše aplikácie správne pokrýva svoj vynález. Budete tiež potrebovať jeho / jej odbornú pomoc v reakcii na patentovom úrade.

To trvá asi 2-3 roky patentového zástupcu musia byť vyškolení (pod každodenným dohľadom skúseného patentového zástupcu) správne pripraviť utility patentovej prihlášky a stíhať ju prostredníctvom patentového úradu na patent. Vynálezca ako ty nemôže dúfať, že to správne na prvý raz! Peniaze budú dobre využité.

Majte na pamäti tri zásady…

1. šírka pokrytia vydaného patentu je to, čo sa počíta… nie je skutočnosť, či má patent. To je tak maximalizovať počet zariadení, ktoré porušovať patent (dostať svoje právoplatné patent pokrytie svojho vynálezu).

2. Vymáhateľnosť vydaného patentu tiež počíta, takže si môžete vymáhať tieto práva.

3. Udržujte svoj vynález DÔVERNÉ (môžete použiť dohodu o mlčanlivosti, ak je správne použiť, čo je samostatný predmet) kým sa poradiť s patentovým zástupcom, o ktoré krajiny po celom svete, v ktorom chcete získať patentovú ochranu. Je to drahé, aby patenty a dalo by sa povedať na seba “Ja len chcem / môžete dovoliť patentovú ochranu v mojej krajine”… ale majte na pamäti, že niektoré medzinárodné spoločnosť by mohla prísť k vám neskôr chcú ju patentovať v mnohých krajinách!

Uchovajte si svoje právo na získanie patentov v zahraničí… poraďte sa patentový zástupca! Všimnite si, že udržať váš vynález zahŕňa dôverné nie dávať svoj vynález NA INTERNETE.

Tiež, na vedomie, že môžete na trhu svoj vynález pred vašimi patenty… Len si byť istí následky svojich marketingových aktivít dopredu o konzultáciu patentový zástupca, ako som naznačil vyššie!

Tento záznam bol zaslaný v Nezaradené. Pridať do obľúbených permalink.

Required