Sizin Buluş From Para Kazanmak Hakkında cesareti var?

Yüz Lets… Yeni bir iş kurmak zordur! O zamandan beri InventionPatenting.com çalışan oylandı 1999 Bağımsız mucitler, yeni ürün fikirleri korumak ve para kazanmak yardımcı olmak için… makul bir maliyetle tüm. Basit ve uygulanabilir iş kavramı benziyor hakkı… pek çok buluşu pazarlama şirketleri yıldır yeni mucitler aşırı yararlanarak oylandı özellikle?

Iyi, Yeni bir iş değil “çıkarmak” kendi başına sadece bir web sitesi kurarak (Geç onu kurduktan sonra öğrendim ki 1999). Bu bilgi ve sert bir sürü iş alır! Şimdi bile, benim web sitesi geliştirmek için nasıl öğrenmiş olan, hala sıklıkla kırıcı.

Benim üzerinde durduğum nokta azim anahtarı olduğunu. Yeni bir ürün fikri varsa bir pazarlama başarısı kanıtlanmış değildir, yeniden değerlendirmek ürününüzü. O bunu düşünüyorum gibi gerçekten kadar iyi mi? Birçok mucitler “aşık olmak” durumun gerçekliğini kayıtsız onların yeni ürün fikri ile. Potansiyel müşterilere kullanmalarını isteyin ve ürünü değerlendirmek. Geribildirim ürün hakkında fikirleriniz uyuşuyor mu? Değilse, özellikle Nedenini bulmak. Onlar mağaza raflarında gördüm eğer ürün satın edip isteyin. Ne fiyat onlar kendi avantajları verilmiş bunun için ödemek için istekli olacağını (ve muhtemelen bazı dezavantajları – Hayatta birçok şey bir trade-off vardır) rekabetçi ürünler üzerinde.

Bu size biraz fikir verir umuyoruz… ve yenilenen ilham. Gelmek için daha fazla!

Add to Technorati Favorites

para kazanmak yeni iş inventionpatenting.com başlangıç Bağımsız mucitler new product ideas business concepts invention marketing companies promote web sites new product ideas evaluate products product advantages competitive products renewed inspiration

One thought on “Sizin Buluş From Para Kazanmak Hakkında cesareti var?
  1. Pingback: At arabası

Bir Yanıt bırak