Onlar yumurtadan önce tıklama sayılmaz!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

Eğer yeni bir ürün fikri teşvik eden bir web sitesi var mı? Bu ürünleri tanıtmak için harika bir yol olabilir. Ancak, çok safça yapmak için birçok tuzaklar vardır.

Örneğin, Benim web sitesini tanıtmak için son birkaç yıl içinde ödeme tıklama başına arama motorlarında binlerce dolar harcama edilmiştir. Pek çok tıklamaları aldık ama maliyetleri çok tıklama yapılmış herhangi bir kar galip var.

Geçenlerde İLİŞKİLER saymak okumak, değil TIKLAMALARI! Kendimi duh düşündüm! Neden yaptım düzgün tıklamış ve benim ücretsiz Bağımsız Inventor Kit indirmek için-kayıt tüm insanlar ile takip? Şimdi çok basit görünüyor.

Iyi, Şimdi düzenli olarak blogging ve onlarla ilişkiler kurmak için bu tıklamaları gönderiyorum bu yüzden! Büyük bir olasılıkla benden herhangi bir ürün veya hizmet satın asla, ama yapmak o buna değer olacaktır (mali konuşma).

Ne olursa olsun, Ben para kazanmak için sadece işine alamadım (bu faturaları ödemek için yardımcı olsa), ama insanlara yardım etmek. Ben müşteri haline asla bu insanlar web siteme aldığım ücretsiz bilgi ile yardımcı olduğunu umuyoruz.

Iyi, Ben yol üzerinde olduğunu takip umut, ödenen tıklama dahil olmak üzere, Alacağınız… onlar arkadaşlık olarak bu ilişkileri ve bazı uç oluşturmak için çok sorunsuz değer.

Bazı teşvik sunmak unutmayın (insanlar yardımcı olur) iletişim bilgileri yakalamak için… tipik olarak en az ilk isim ve e-posta… böylece takip edebilirsiniz. Ayrıca insanlar bu gün e-postalar ile su basmış unutmayın. Çoğu kişi dışarı atmak 9 dışında 10 aldıkları e-postaların… emin olun e-postalarınızı alıcılara DEĞER teklif (Beden eğitimi dersi. açmak için giderek daha kıt vakit geçirmek ve bakarak değer bazı bilgi ve ürün tedarik).

Daha sonraki makalelerde ben takip e-posta alternatifler hakkında daha fazla ipucu yazacağım. Bizi izlemeye devam edin!

Tekrar yakında konuşun… takip etmeyi unutmayın ve bu ilişkiler kurmak!

Bu yazı gönderilmiş Genel. Imi permalink.

Bir Yanıt bırak