Frantic Mucitler Aranıyor!

Eğer tipik bir acemi mucit mısınız… çılgın yeni ürün fikri para kazanmaya başladı ama yapmak için bir ipucu ne sahip değil almak için?

Merak etmeyin, ne zaman işe başlamak çoğu insan sizinle aynı hissediyorum. Yapmanız gereken ilk şey, kendi buluşu için yasal haklarını kilitlemek için bir patent başvurusu için. Sen kilitlemek için bir geçici patent başvurusu yapabilirsiniz “patenti beklemede” bir yıl için. Bir patent olarak veremez, bir yıllık patent bekleyen döneminde açılan ancak, eğer bir yarar patent başvurusu üzerine dayalı olabilir ve dosyalama tarihinden koruyabilirsiniz.

Bir yardımcı patent başvurusu ABD bir inceleme sürecinden geçiyor sonra bir patent olarak verebilir. Patent Ofisi. Patent olmak, sizin “fikir” zorunluluktur yeni ve non-bariz. Genellikle, bir yardımcı program patent başvurusu öncesi, bir patent arama mucit tek dosyaya para yatırım olup olmadığını görmek için yapılır. Bir şartlı patent başvurusunda daha az pahalı olan ve böylece bir açık arama isteğe bağlı olarak, diğer yatırım pazarı için bir ürün getirmek için yapılması gereken gidiyor olsa tavsiye.

Bir kez bekleyen patent başvurusu, bir veya patent başvurusu, diğer tür de kilitli, Eğer pazarlanabilirlik ve lisans konuları üstesinden gelebilirsiniz, Ben daha sonraki bir tarihte değineceğiz.

Sen de geçici veya programı patent başvurusu için kayıt olabilirsiniz:

http://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

Siz de geçici patent başvuruları hakkında daha fazla bilgi görebilirsiniz:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

Saygılarımızla

Brian Rayve

Bu yazı gönderilmiş Genel. Imi permalink.
One thought on “Frantic Mucitler Aranıyor!
  1. Merhaba ben vardı 5 buluşlar, 4 beri piyasada olmuştur. Siz erteleme, Kaybettin. The 5 Th. has never been marketed but i do not know how to make it work.I also have 2 new ideas and have never been marketed. One is a problem that most women would love to be solved. The other is a self regulating wind generator, which i do know how to make work but what do i do with all this information. I would like to sell the ideas based on cash and a percentage.
    No sale,No cost.Thank you for your time.
    Sincerely
    Clifford Jewison

Bir Yanıt bırak