İyi Buluşlar Bazı Job üzerine geliştirilen bu mısınız!

İnsanlar düşünüyorum her gün dünya devrim ve bir sürü para yapacak yeni fikirler. Bu fikirlerin birçok şey günlük yaşamlarında sırasında yapmak insanları izlemek tarafından tasarlanmıştır. Ben bu tür fikirleri takip hayallerini takip gelen herkes vazgeçirmek istemiyorum da, Ben gördüğüm en iyi buluşlar bazı insanların günlük işlerini yapmak yardımcı olmak için geliştirildi.

Örneğin, otomobil tamir zaman birkaç yıl önce belirli bir iş yapmak için anahtarı yeni bir tür gelişmiş bir müşteri vardı. Onun anahtarı programı iken (bir şey yapmak için yararlı oldu) ve yeni, A.B.D.. Patent Ofisi (USPTO) anahtarı tekniğin bilinen anahtarı üzerinde olmayan bir belirgin ilerleme olduğunu ikna edilemedi. Ben yaptıktan sonra bu olası sonucu olduğunu söylemişti Patent Arama, ama bir deneyin değer olduğunu hissettim (ve anahtar işaretlenebilir “Patent Pending” Onun için açılan yardımcı patent başvurusu aslında USPTO önce bekleyen iken).

Neden bu fikirleri genellikle gözlem tarafından tasarlanan daha iyidir?

Iyi, ilk olarak, Eğer iş karşılaşabileceğiniz sorunları ile yakından aşina… bir basın damgalama için sac kaldırmak ve pozisyon için çalışan bir fabrika işçisi olmak, Bu imha çalışırken yeni bir anne ya da baba “kötü” kirli bebek bezi en az onun onuru bazı tutarken, kendi ya da bir çocuk “iş” Bir merdiven demiryolu aşağı bir kaykay binmek çalışıyor.

Ikinci olarak, işinizi daha kolay ya da daha güvenli hale getirmek için çalışırken içine düşünce çok koyduk. Her gün karşı karşıya ve gerekir “başa”! Bu sorunun çözümünde önemli bir hissesi var. Yüz Lets, hepimiz bir numaralı dikkat çalışın. Biz enerji tasarrufu eğer… Bunu yapmak neden. Ayrıca, biz açıkça zarar bizim iş yapıyor almak istemiyorum.

Nihayet, muhtemelen binlerce var… Yapmanız aynı işi dünyada insanların muhtemelen milyonlarca. Bu hazır bir pazar “yalayıp yutmak” Kalp ritmi içinde yeni fikir! ONLAR TÜM YALNIZCA Çözüldü AYNI SORUN VAR! Eğer fikir kullanımını kontrol etmek istediğiniz size fikri üzerine bir patent almak ve sürücü koltuğu olan!

Bir uyarı. Emin olun ki bir şirket için çalışmak ya da eğer “serbest” Eğer yerel avukat size imzalanan herhangi bir iş sözleşmesi kontrol edin ve geçerli olan ilgili devlet yasaları üzerinde kısa olması başkaları için çalışmak. Hukuk devleti ya da iş ya da imzalı diğer sözleşme işveren veya serbest müşteri fikir sahibi olduğu dikte edebilir olmasıdır (ve herhangi bir patent hakları bunlara) size ya da iş ile ilgili yerine geliştirilen bir. Güvenli ve kontrol!

Ayrıca, bir iç elde olumsuz sonuçları olabileceğini unutmayın (Amerika Birleşik Devletleri) ve yabancı patentler size fikir oluşturmak ve kullanmak için karar verirseniz (ya da yöntem) iş başında. Bunu yapmadan önce, deneyimli bir patent avukatı ile konuşmak!

Senin fikrin patent olup olmadığını görmek ister misiniz? Aşağıdaki linke tıklayın:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Kilit-patent buluş ya da yeni ürün fikri için bekleyen ister? Aşağıdaki linke tıklayın:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Saygılarımızla,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

buluşlar iş geliştirdi yeni fikirler fikirler dünya devrim para kazanmak Patent Arama yarar abd bir şey yapmak için yararlı. patent ofisi Sigara Belirgin iyileşme patenti beklemede iş programı patent başvurusu sorunları daha kolay iş iş daha güvenli hale getirmek problem çözme yapmak iş şirket için bir patent iş bulmak yapıyor acı vermek olsun yerel avukat iş sözleşmesi geçerli eyalet yasaları hukuk devleti iş sözleşmesi işveren patent hakları işinizi yerli patent yabancı patentleri ile ilgili geliştirilen iş geliştirdi patent vekili patenti beklemede yeni ürün fikir

Bir Yanıt bırak