Bir Yardımcı Patent Başvurusu Kendinizi Filed (Pro Se Inventor) – Şimdi ne olacak?

Yani para kazanmak için kendi programı patent başvurusu hazır. Yapmak için zaman ve çaba çekerken çok övgüye, Eğer gerçekten deneyimli bir patent vekili tarafından gözden sizin yarar patent başvurusu olması gerekir (Özellikle İstem) Eğer ABD bir ilk ofis Eylem aldığınızda. Lütfen dikkat edin, uygulama için Patent Ofisi düzgün icat kapsar. Ayrıca Patent Ofisine yanıt onun / onu profesyonel yardım gerekir.

Bu sürer 2-3 bir patent vekili için yıl eğitilecek (deneyimli bir patent vekili, günlük gözetiminde) düzgün bir yardımcı program patent başvurusu hazırlamak ve bir patent için Patent Ofisi aracılığıyla kovuşturma. Sizin gibi bir mucit muhtemelen düzgün ilk kez yapmak umut edemez! Iyi harcanan para olacak.

Göz önünde üç ilke tutun…

1. verilen bir patent kapsamının genişliği sayar nedir… bir patent sahip değildir aslında. Bu, patent ihlal cihaz sayısını en üst düzeye çıkarmak böyledir (buluş sizin haklı patent kapsama almak).

2. Bu haklarını böylece verilen bir patent uygulanabilirliği de sayar.

3. Buluş GİZLİ tutun (ayrı bir konu ise doğru kullanıldığında bir Gizlilik Sözleşmesi kullanabilirsiniz) Eğer dünyanın çeşitli ülkelerinde bir patent koruması elde etmek istediğiniz hangi bir patent vekili ile istişare kadar. Bu patent almak için pahalı ve kendinize diyebilirsiniz “Sadece istiyorum / ülkemdeki patent koruması gelemez”… ancak bazı uluslararası şirket daha sonra birçok ülkede bunun patentini isteyen size gelebilir unutmayın!

Yabancı ülkelerde patent almak için haklarınızı koruyun… Bir patent avukata danışın! Gizli İcadınızı tutarak İNTERNET ÜZERİNDE SİZİN BULUŞU koyarak içerir unutmayın.

Ayrıca, Eğer patent meseleleri önce buluşu PAZAR CAN unutmayın… Yukarıda önerilen gibi sadece bir patent vekili danışarak vaktinden pazarlama faaliyetlerinin etkileri emin olmak!

Bu yazı gönderilmiş Genel. Imi permalink.

Bir Yanıt bırak