Збентежений Ви про вашому заробляти гроші з вашого винаходу?

Давайте вирішувати її… starting a new business is tough! I have been running InventionPatenting.com since 1999 щоб допомогти незалежних винахідників захищати і робити гроші з їхніх ідей нового продукту… і все це за розумною ціною. Схоже, простою і надійною бізнес-концепції права… особливо коли так багато винахід маркетингові компанії брали неправомірного переваги нових винахідників протягом багатьох років?

Добре, новий бізнес не “зняти” сама по собі просто шляхом створення веб-сайту (яких я дізнався після встановлення його в кінці 1999). Це займає дуже багато роботи знання і жорсткий! Навіть зараз, дізнавшись Як розкрутити сайт, він як і раніше часто бентежить.

Я хочу сказати, що наполегливість є ключовим. Якщо у вас є ідеї нового продукту, яка не довів маркетингового успіху, переглянути свій продукт. Невже це так добре, як ви думаєте, це? Багато винахідники “закохуватися” з їх ідеї нового продукту не звертаючи уваги на реальність ситуації. Запитайте потенційних клієнтів у використанні і оцінку вашого продукту. Чи їх думку відповідають ваші думки про ваш продукт? Якщо не, зокрема з'ясувати, чому. Запитайте у них, чи будуть вони купувати продукт, якщо вони бачили його на полицях магазинів. Яку ціну вони будуть готові платити за це, враховуючи його переваги (і, ймовірно, деякі недоліки – більшість речей у житті компроміс) в порівнянні з конкуруючими продуктами.

Я сподіваюся, що це дає вам деяке уявлення… і оновленого натхнення. Далі буде!

Add to Technorati Favorites

заробити гроші початку нового бізнесу inventionpatenting.com незалежних винахідників новий продукт бізнес-ідеї концепції маркетингу компанії винахід просуваємо сайти ідеї нового продукту оцінити переваги продукту конкурентоспроможної продукції оновлюється натхнення

Одна думка про "Збентежений Ви про вашому заробляти гроші з вашого винаходу?
  1. Pingback: Кларенс

Залишити коментар