Frantic винахідників Потрібні!

Ви типовий винахідник новачків… шалений, щоб почати заробляти гроші з вашого ідеї нового продукту, але не мають поняття, що робити?

Не хвилюйтеся,, більшість людей відчувають себе такими ж, як ви, коли вони починають. Перше, що потрібно зробити, це подати патентну заявку, щоб зафіксувати ваші законні права на ваш винахід. Ви можете подати попередню заявку на патент, щоб зафіксувати “патент заявлений” протягом одного року. Він не може видати як патентного, але додаток патент на винахід може бути заснована на ній, якщо подана протягом одного року патент період може і зберегти дату її подачі.

Додаток патент на винахід може видати як патентного після проходження експертизи процесу в США. Патентне відомство. Щоб бути патентоспроможним, ваше “ідея” повинна нових і неочевидних. Звичайно, до подачі заявки на корисну патенту, Патентний пошук проводиться Чи винахідник повинен вкладати гроші, щоб подати одну. Попередня заявка на патент набагато дешевше і, таким чином патентного пошуку є необов'язковим, хоча рекомендується, якщо інші інвестиційні збирається зробити, щоб привести продукт на ринок.

Після того як ви замкнені в патент подачі одного або іншого типу заявка на патент, Ви можете зайнятися конкурентоспроможності і питання ліцензування, про які я розповім пізніше.

Ви можете підписатися на тимчасове або корисності патентної заявки на:

HTTP://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

Ви можете побачити більше інформації про попередньої заявки на патент на:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

З найкращими побажаннями

Брайан Rayve

Одна думка про "Frantic винахідників Потрібні!
  1. Привіт У мене було 5 винаходів, 4 З тих пір на ринку. Ви повтор, Ви втрачаєте. The 5 Th. has never been marketed but i do not know how to make it work.I also have 2 new ideas and have never been marketed. One is a problem that most women would love to be solved. The other is a self regulating wind generator, which i do know how to make work but what do i do with all this information. I would like to sell the ideas based on cash and a percentage.
    No sale,Ні cost.Thank ви за ваш час.
    Щиро
    Кліффорд Джуїсон

Залишити коментар