Сподіваючись Ваша заявка на патент отримує опубліковані найближчим часом… Подумайте ще раз!

Я отримав сьогодні питання з незалежного винахідника, як себе, хто сподівається мати публікації його заявка на патент протягом декількох тижнів. Він також вказує, що його винахід може бути охоронятися як “комерційна таємниця” (як витлумачені мною).

Добре, Я, ймовірно, не буде відправляти на це питання і відповість за винятком того, що я отримав те ж питання перед.

Я думаю, що винахідники прагнуть, щоб побачити прогрес у частенько тривалий процес патентування. Публікація свої заявки на патент є те, “матеріальний” для них, щоб повісити на.

У випадку, якщо Ви не знаєте, що я говорю про, патентних заявок, поданих практично в будь-якій країні світу опубліковані 18 (вісімнадцять) місяців після “дата пріоритету” (Заявка на патент може витребувати пріоритет раніше поданої спільно розглянутій заявці на патент момент подачі) заявки на патент для всього світу, щоб побачити.

Дана публікація є автоматичним, якщо Ви “ухилятися” подачі іноземних патентних заявок на основі патенту на момент подачі заявки на патент.

Відмова від майбутніх іноземних заявок, як правило, не робиться, як правило, винахідники хочуть “зберегти свої варіанти відкритими” для подачі іноземних патентних заявок. Наприклад, хоча винахідник знає, що він / вона не має достатньо велику суму грошей, щоб подати на і отримати патенти у всіх бажаних країн, Він / вона добре обізнаний достатньо, щоб знати, що збереження права на подачу іноземних патентів (, Не відмовляючись від іноземних заявок, а не передчасно публічного розкриття винаходу) може бути економічно цінних, сказати, наприклад, міжнародна компанія, згодом приходить, що буде платити “великі гроші” для вашого винаходу, якщо вони все ще можуть запатентувати його в Зовнішня країнах, де їх ринки знаходяться.

Такі іноземні патентні заявки (або Договором про патентну кооперацію додатків – обговорити зі своїм патентним повіреним) , Як правило, подається протягом одного року після подачі початкової заявки на патент претендувати на пріоритет їх за Паризьким договором (недоговірних країни повинні бути подані в до публічного розкриття мати законну силу питанням патенту – обговорити з патентним повіреним йор).

Винахідники зазвичай файл іноземних патентних заявок в тих країнах, де вони: 1) хочете виключити конкурентів (i.e. Основними ринками для своїх винаходів – в тому числі, де вони хочуть ліцензувати свої винаходи; і 2) Щоб запобігти виробництво свого винаходу іншим (e.g. Китай).

Неприйняття або не подати до “оприлюднення” їх винаходу (такі, як реклама продукту або публікації їх заявки на патент) зруйнує вашу здатність отримати чинності патенту в різних зарубіжних країнах.

Додатково, сьогоденням і майбутнім конкурентам можна переглядати заявки на патент, яка за законом повинна включати, як ваш винахід працює, і кращий спосіб зробити це (the “найкращий режим” або спосіб практикують ваш винахід).

Обсяг бажаного патенту покриття також показав, так як претензії (правові фразеології вашого винаходу) опубліковано. Отже, Ваші конкуренти можуть отримати цінну інформацію про конкурентів про ваш винахід.

Як винахідник, на момент публікації вашого застосування, сподіваюся, що ви перебуваєте в хороших конкурентних позицій бізнесу, що мають:

1) Подано будь-яких іноземних патентних заявок (або заявки РСТ) Ви хочете;

2) A Патентний пошук зі сприятливим написано патентоспроможності думка (зробити, перш ніж подати заявку на патент початковому) так у вас є розумне уявлення про масштаби захисту, і що патент економічне значення буде видавати; і 3) Ви продукції на основі вашого винаходу ринку випробувані і готові або продати або вже на ринку (обговорити наслідки його з вашим патентним повіреним).

Поширена помилка винахідників у тому, що ви повинні мати виданий патент до збуту продукції на основі вашого винаходу. Фактично, Ви повинні обговорити це питання з вашим патентним повіреним авансові, який включає в себе суб-питання:

1) публічного розкриття вашого винаходу; і
2) порушують (порушивши) чийсь патент.

Зверніть увагу, що навіть якщо ви отримаєте патент видається на винахід, Ви все ще можете порушувати чужий патент і потрібно dscuss це питання з вашим патентним повіреним.

Врешті-решт, є щось, зване “комерційна таємниця” що є ще одним способом захисту ідеї, які не легко “декомпіляції”. Це включає в себе, як зробити безалкогольних напоїв, процесів, щоб зробити продукти, і т.п., але це виходить за рамки цього посту. Це те, що вам слід обговорити на фронт зі своїм патентним повіреним до подачі вашої реєстраційній заявці на патент.

Важко зберегти комерційну таємницю, таємницю, якщо ви подали заявку на патент, що розкриває його, що згодом опубліковані для всього світу, щоб побачити! Однак, Ви можете запатентувати продукт, виготовлений за допомогою процесу, який зберігається як комерційна таємниця. Перевага в тому, що на відміну від патентів, в яких ви отримаєте “монополія” на винаходи протягом обмеженого періоду часу, комерційну таємницю останнього, поки вони тримаються в секреті.

З найкращими побажаннями,

Brian R. Rayve
Власник, InventionPatenting.com

P.S. Ви можете заблокувати в ¢ à â, ¬ Å "патент pendingà ¢ â, ¬  за розумною ціною в:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Add to Technorati Favorites

незалежних винахідників охоронятися комерційної таємниці Винахідники Процес патентування публікація дата пріоритету претензію на пріоритет спільно розглянутій заявці на патент іноземних патентних заявок іноземних заявок патентів країни Файл зарубіжних патентів публічно розкривати економічну цінність міжнародна компанія патенту в країнах Зовнішня ринки договір про патентне співробітництво відсоток Патентний повірений початкова заявка на патент Паризького договору позадоговірні країни оприлюднення виконанню патент винятку конкурентів Основними ринками ліцензії винахід запобігання виробництва фарфор рекламний продукт публікації патентної заявки патенту в силі зарубіжних країн конкурентів як винахід працює кращий спосіб сферу охоплення патенту претензій інформації про конкурентів бізнес-позиції Файл іноземних патентних заявок РСТ патентоспроможності думку сфері захисту економічне значення продукти, засновані на винахід ринкову перевірку виданих патентів маркетинг продукції публічного розкриття вашого винаходу порушують патент порушують патенти комерційна таємниця перепроектувати Файл заявки на патент патент продукту процес монополія Brian R rayve Брайан rayve

2 thoughts on “Сподіваючись Ваша заявка на патент отримує опубліковані найближчим часом… Подумайте ще раз!

Залишити коментар