Конфіденційність

Ваша Конфіденційність
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Щоб краще вас захистити, ми надати дане повідомлення поясненням нашої практики інформацію і вибір, який ви можете зробити про те, як ваша інформація буде зібрана і використана. Для того, щоб цю заяву було легко знайти, ми робимо його доступним на нашому сайті і в кожній точці, де особиста інформація може бути запитана.

Google Adsense і Cookie DoubleClick DART
Google, в якості третьої постачальника реклами партія, використовує куки для показу оголошень на цьому сайті. Використання DART куки Google дозволяє їм служити оголошення для відвідувачів, які засновані на їх відвідування цього сайту, а також на інших сайтах в інтернеті.

Щоб відмовитися від печива DART, Ви можете відвідати реклами Google та мережі контекстної політиці конфіденційності за адресою http://www.google.com/privacy_ads.html Відстеження користувачів через механізми DART печива підлягають Google власну політику конфіденційності.

Інші третіх сторін рекламними серверами або рекламними мережами можуть також використовувати маркери для відстеження користувачів діяльності на цьому сайті для вимірювання ефективності реклами та інших причин, які будуть надані в свою політику конфіденційності, inventionpatenting.com не має доступу або контролю над цими печиво, які можуть бути використані рекламодавцями третьої сторони.

Збір персональної інформації
При відвідуванні inventionpatenting.com, IP-адреса, що використовується для доступу до сайту будуть записуватися разом з дати і час доступу. Ця інформація використовується виключно для аналізу тенденцій, адміністрування сайту, відстеження користувачів руху та збору демографічної інформації для внутрішнього користування. Найголовніше, any recorded IP addresses are not linked to personally identifiable information.

Links to third party Websites
We have included links on this site for your use and reference. We are not responsible for the privacy policies on these websites. You should be aware that the privacy policies of these sites may differ from our own.

Changes to this Privacy Statement
The contents of this statement may be altered at any time, at our discretion.

If you have any questions regarding our privacy policy then you may contact us at info@inventionpatenting.com

Залишити коментар