Якщо незалежні винахідники підготувати і подати свої власні додатки патент на корисну?

Я отримав сьогодні питання від новачка винахідник. Вона читала книги про Pro SE (робити це самостійно) підготовка та подання заявки на корисну патент і вважає, що, можливо, вона зможе успішно підготувати та подати заявки на корисну патент на продукт, вона розвивається.

Вона хвилюється, проте, що вона не може належним чином підготувати її корисність заявка на патент і вважає, що вона не може змінити її реєстраційній заявці тому вона повинна “отримати це право вперше” (фактично, , Яка є неправильною… Додаток може бути змінено, але: 1. нової інформації називається “нові ознаки” не може бути згодом додані і 2. Її вимоги, спочатку представлену може замкнути її в поганому становищі, як і для отримання широкої патентного захисту можливо).

У неї немає / хочете витратити свої гроші на судові витрати (типово $3,500.00 до $7,500.00) щоб її корисність патентній заявці професійно підготовлений для неї. Вона відчуває, що її єдина альтернатива, крім подачі Pro SE тому, щоб знайти інвестора, іноді називається “ангел”, , Щоб допомогти їй з її витрати. Вона говорить, що “Це тільки здається таким величезним.” яка є типовою стані розуму, в якому незалежні винахідники знайти себе.

Моя відповідь на її є те, що досвідчений технічний письменник (або схожі на деталі письменник, який багато пише – Багато винахідників залишити в частині їх винаходи, які є критичними, які не можуть бути додані пізніше і зберегти первісну дату подачі… так званий “нові ознаки”) може адекватно підготувати і подати свою попередню заявку на патент, яка є повне розкриття винаходу, включаючи складові частини і як вони працюють разом (або за методом… кроки і як вони працюють разом). Я не використовував будь-яку з програм підготовки патент на ринку, щоб підготувати попередню заявку на патент.

На мою думку, Нікого, хто не навчені в області патентного права (кричати призначені) може адекватно підготувати і подати свої заявки на патент утиліта не кажучи вже й кримінальне переслідування його видачі по США. Патентне відомство (USPTO). Додатках патент на винахід суворі вимоги до підготовки (Особливо серце додатків… претензій) і будуть ретельно вивчатися судом, якщо ваш винахід стає комерційним успіхом, і хтось хоче його недійсним.

Він приймає не тільки правові знання, набуті складання іспиту Патентне Бар задається USPTO, а про 2-3 років навчання під щоденним наглядом досвідченого патентного повіреного. Отже, Адвокат новачок патентів або патентних повірених (Не адвокат) хто пройшов Patent Bar, але не було навчених досвідчених патентний повірений навіть не кваліфікований, щоб підготувати свою патентну заявку на його / її! Не могли б ви “піддаватися операції” використання “хірург” хто тільки читав книги про виконання операції на головному мозку, і ви його / її першим пацієнтом? Я думаю, що не!

Вона також розглядає можливість використання програмного пакета подати попередню заявку на патент. Я не використовував такого програмного забезпечення, але воно може бути цінним підмогою при підготовці попередньої заявки на патент (див. нижче про те, розглянуті результати патентного повіреного). Що стосується програм для підготовки заявки на корисну патенту, “штучний інтелект” в даний час не можуть навіть адекватно моделювати процеси прийняття рішень в таргана або плодових мух… не кажучи вже про процеси прийняття рішень навченого патентний повірений.

Однак, Я рекомендую робити записи та начерки вашого винаходу для уточнення і кристалізується ваш винахід в своєму розумі. Ви можете використовувати книгу або програмне забезпечення, щоб допомогти вам у цьому процесі. БИ ЧИНОМ ВОНИ НЕ, Ви можете запропонувати свій патентний повірений для редагування та доопрацювання! Я раджу вам прочитати все, що можна про патенти і винаходи процесу, але будьте обережні, про ваших обмеженнях.

Причина, чому ви не чули про неправильне підготовлених патентів написані незалежними винахідниками їх недійсними судом в тому, що практично ніхто зробити це до судової системи шляхом досягнення комерційного успіху. Отже, незалежні винахідники “заколисаний” в помилкове відчуття безпеки, що, оскільки “Джо Inventor” “успішно” підготовлений, подано, і отримав свій патент, Я можу робити те ж саме. Вони не розуміють, що виданий патент є практично даремною (i.e. претензій запропонувати дуже вузький обхват відповідно до яких конкурентам’ Продукти не впасти або “порушення патенту” і / або плоский з недійсними через помилки, яких припустилися винахідник)!

Подивіться мою статтю про Pro SE винахідників, які вже подали заявку на патент (окремий пост нижче).

Ви зробили патентний пошук, щоб побачити, якщо ваш винахід ще патентоспроможними (Корисно зробити щось, нове, і не є очевидним, що потрібно зробити)?

Ви можете використовувати сайті USPTO веб якщо вам подобається, хоча патентних пошуків таке ж мистецтво, як наука і приймає робити багато пошуків освоїти. Побачити:

http://www.inventionpatenting.com/us_patent_office.html

Я можу зробити професійний патентний пошук недорого в:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Також, У мене є дві пропозиції про подачу патентних заявок на обмежений час:

Підготовка попередньою заявкою на патент:

http://www.inventionpatenting.com/file_provisional_adwords.html

Підготовка заявки на корисну патентного:

http://www.inventionpatenting.com/file_utility_adwords.html

Я сподіваюся, це допоможе вам. Дозвольте мені знати, якщо у вас є додаткові запитання.

З найкращими побажаннями,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

незалежних винахідників Утиліта патентних заявок новачок винахідників Pro SE подачі претензій патентного захисту Утиліта подачі патентних заявок Pro SE інвесторів незалежних винахідників попередньої заявки на патент Винахідники винаходів нові розкритті питання про частини винаходу компонент методика Програмне забезпечення патенту підготовці судового переслідування у видачі нам. патентне бюро Комерційний успіх invalidate patent patent bar exam Патентний повірений prepare utility patent applications write-up of inventions sketches of your inventions патентів invention process invalidated by courts Комерційний успіх issued patents competitors products infringe the patent pro se inventors patent searching us patent office патентне бюро подача заявки на патент

Залишити коментар