Деякі з кращих винаходів, розроблених на роботу!

Люди приходять з новими ідеями, кожен день вони думають, що зробить революцію в світі і зробити їх купу грошей. Більшість цих ідей задумані, спостерігаючи люди роблять речі під час їх повсякденного життя. У той час як я не хочу, щоб перешкоджати нікому з своїх мріях після реалізації таких ідей, деякі з кращих винаходів я бачив, були розроблені, щоб допомогти людям зробити їх повсякденну роботу.

Наприклад, Кілька років тому в мене був клієнт, який розробив новий тип ключа для виконання конкретної роботи при ремонті автомобілів. Хоча його ключ був утиліти (було корисно для робити щось) і був новим, U.S. Патентне відомство (USPTO) не може бути переконаний, що ключ був неочевидним поліпшення в порівнянні з попереднім ключі мистецтва. Я сказав йому, що це ймовірний результат після виконання Патентний пошук, але він відчував, що це, що варто спробувати (і ключі можуть бути відзначені “Патент заявлений” в той час як заявки на корисну я подав патент для нього було насправді знаходиться на розгляді USPTO).

Чому ці ідеї часто краще, ніж задумано спостереження?

Добре, по-перше, Ви добре знайомі з проблемами ви зіткнулися на роботі… будь то робітник заводу намагається підняти і позиції листового металу для штампування в пресі, нова мати або батько намагається розпоряджатися цими “противний” брудні пелюшки в той час як принаймні, якесь її гідності, або навіть дитину на його або її “робота” намагається кататися на скейтборді вниз сходи залізничних.

По-друге, Ви вклали багато думок у спробі зробити Вашу роботу простіше і безпечніше. Перед вами стоїть завдання кожен день і повинні “боротьби з ним”! У вас є великий пакет акцій у вирішенні проблеми. Давайте вирішувати її, всі ми намагаємося, щоб виглядати номер один. Якщо ми можемо економити енергію… чому б не зробити так. Більше того, ми, очевидно, не хочуть заподіяти біль робимо свою роботу.

Врешті-решт, Є, мабуть, тисячі… ймовірно, мільйони людей у ​​всьому світі, які роблять ту ж роботу ви робите. Це ринок готова “зжерти” ваша нова ідея не роздумуючи! У них усіх є та ж проблема ВИ тільки що вирішили! Ви отримати патент на свою ідею, де ви хочете контролювати використання ідея, і ви перебуваєте в сидіння водія!

Слово застереження. Будьте впевнені, що якщо ви працюєте в компанії, або зробити “позаштатно” працювати на інших, що у вас є свій місцевий адвокат перевірити будь-який трудовий договір ви підписали і ознайомити вас з будь-якими застосовними законами, які застосовуються стані. Це тому, що закон штату або вашої зайнятості або інших ви підписали контракт може диктувати, що ваш роботодавець або позаштатним клієнтів належать ідеї (і будь-які нею патентних прав) Ви розроблена на або у зв'язку з вашої роботи, а не ви. Бути безпечними і перевірити його!

Також, пам'ятайте, що можуть бути негативні наслідки в отриманні внутрішнього (США) і зарубіжних патентів, якщо ви вирішили побудувати і використовувати ваші ідеї (або метод) на роботі. Перш ніж зробити це, поговоріть з досвідченим патентним повіреним!

Хочете побачити, якщо ваша ідея патентоспроможного? Натисніть на посилання нижче:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Хочете, щоб зафіксувати в патент для вашого винаходу або ідеї нового продукту? Натисніть на посилання нижче:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

З найкращими побажаннями,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

винаходів розроблений на роботу нові ідеї ідеї революцію в світі заробити гроші Патентний пошук утиліта корисно для робити щось u.s. патентне бюро Неочевидне поліпшення патент заявлений Утиліта патентна заявка проблеми на роботі роблять роботу легше зробити роботу безпечніше вирішення проблеми боляче робити роботу отримати патент для роботи компанії місцевого адвоката трудового договору чинному законодавству держава державне право Трудовий договір роботодавець патентних прав розроблений на роботу розроблена, пов'язані з вашою роботою внутрішніх патентів зарубіжних патентів Патентний повірений патент заявлений ідеї нового продукту

Залишити коментар