Ви подали заявку на корисну патент самі (Pro Se Inventor) – Що тепер?

Таким чином, ви підготували свою власну заявку на патент утиліта для збереження грошей. У той час, що знайшли час і зусилля, щоб зробити це похвально, вам дійсно потрібно, щоб ваша заявка на патент утиліта відгуки досвідчений патентний повірений (Особливо претензій) коли ви отримуєте перша дія офіс із США. Патентне відомство, щоб переконатися, ваш додаток правильно охоплює ваш винахід. Вам також необхідно його / її професійну допомогу в боротьбі з Патентним відомством.

Вона займає близько 2-3 років для патентного повіреного для навчання (під щоденним контролем досвідченого патентного повіреного) щоб належним чином підготувати заявку на корисну патентів і переслідувати його через патентне відомство на патент. Винахідник, як ти, не може сподіватися зробити це правильно перший раз! Ці гроші будуть витрачені не даремно.

Майте на увазі три принципи…

1. широтою охоплення видано патент, що вважається… Не факт наявності патенту. Це, щоб ви максимально збільшити кількість пристроїв, які порушують ваш патент (отримати законний патент покриття вашого винаходу).

2. Приведення у виконання виданий патент також розраховує таким чином Ви можете дотримання цих прав.

3. Тримайте ваш винахід КОНФІДЕНЦІЙНО (Ви можете використовувати угоду про конфіденційність, якщо правильно використовувати, який є окремим предметом) поки ви не проконсультуватися з патентним повіреним, про які країнах по всьому світу, в якому ви хочете отримати патентний захист. Це дорого, щоб отримати патенти, і ви можете сказати собі: “Я тільки хочу / може дозволити собі патентний захист в моїй рідній країні”… але майте на увазі, що деякі міжнародні компанії може прийти до вас пізніше бажаючих запатентувати його в багатьох країнах!

Залиште свої права на отримання патентів в інших країнах… звернутися до патентного повіреного! Зверніть увагу, що збереження Вашого винаходу включає конфіденційну не ставить ваш винахід В ІНТЕРНЕТІ.

Також, Зазначимо, що ви можете продати свій винаходу до ваших питань патенту… просто бути впевнені в наслідках вашої маркетингової діяльності загодя, консультації патентного повіреного як я вже говорив вище!

Залишити коментар